Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Mocny początek

Po krótkiej przerwie znowu wróciły rozgrywki piłkarskiej Biznes Ligi. Zdecydowanie stęskniliśmy się za takimi emocjonującymi meczami jak ten. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Luktrans. Bardzo aktywni, szybcy, każdy na murawie dokładnie wiedział co, gdzie i jak ma robić. Ich znakiem rozpoznawczym były szybkie akcje na jeden kontakt. I tak w 3. minucie Łukasz Wrzosek otworzył wynik pięknym strzałem z woleja, a do szatni schodziliśmy z pewnym zwycięstwem 3-0 dla Luktrans właśnie. Po gwizdku znów mieliśmy mocny akcent w postaci strzału z niemal połowy Michała Lebiesta , jednak bramkarz równie dobrze, jak strzelający zachował się i wybił piłkę za bramkę. Trzeba przyznać, że akurat jego dyspozycja w tym meczu była zdecydowanie na duży plus- kilka razy uchronił zespół przed stratą goli. W drugiej połowie gra była zdecydowanie bardziej wyrównana, z bezpiecznego 4-0 zrobiło się w pewnym momencie 4-3, lecz Luktrans na dwie minuty przed końcem meczu ustalił wynik na 5-3 i  jednocześnie awansował na drugie miejsce w tabeli.