Miejsce spotkania: Com-Com Zone - ul. Ptaszyckiego 6

Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Piłkarze są przede wszystkim od grania

Początek‌ spotkania znów niejako oszukał późniejszy obraz gry. Pierwsze minuty były zdecydowanie na plus dla iCaru. Natomiast to Luktrans wyprowadził zabójczą kontrę i tym samym otworzył wynik. Wszystko było w niej na najwyższym poziomie,  przede wszystkim celny strzał Tomasza Grabskiego (po długim słupku, w górny róg). Siódma minuta to znów gol dla Luktrans. Futbolówka tym razem powoli wtoczyła się do bramki. Gdy zapiski operatora pokazywały wynik 3:0, iCar wziął się za odrabianie strat, jednak stać ich było tylko i wyłącznie na jedną bramkę. Sędzia podczas spotkania musiał bardzo często temperować ambicje zawodników. Każdy faul mógł się skończyć groźną kontuzją w tych  trudnych warunkach pogodowych.  A Luktrans zdobywał kolejne gole. Widać było, że zawodnicy rozumieją się bardzo dobrze. W akcjach ofensywnych niewiele było  przypadku. Druga połowa to już festiwal żółtych i czerwonych kartek. Za ciągłe pretensje i sędziowanie, zamiast skupienie się na grze należy się dla obu ekip spory minus.