Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Lider jest jeden

Zaskakująco to gracze Revo wyszli w tym spotkaniu na szybkie prowadzenie. Po strzale Krzyszkowskiego i dość niemrawej obronie bramkarza, piłka przekroczyła linię bramki. Zawodnicy RMF-u zaskakująco wiele przestrzeni zostawiali swoim rywalom, w konsekwencji czego Revo kilka razy naprawdę zagroziło bramkarzowi. Jednak taki obraz gry nie trwał długo. W odstępie dwóch minut RMF strzeliło dwa gole i wyszło na jednobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie zdecydowanie mieliśmy więcej emocji, lecz cały czas to RMF prowadziło grę i rozgrywało więcej podań między sobą. Przy tym tworząc sobie naprawdę ciekawe akcje, od samego początku, aż do strzału. Szybko zmusili rywali do defensywy i zmienili wynik spotkania na 4:1. Gracze Revo zdołali jeszcze zdobyć jedną bramkę, jednak z tak grającym liderem nie mieli zbyt wielu szans na powodzenie w całym spotkaniu. Lider jest tylko jeden.