Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Gonią stawkę

Przedostatni zespół Nokia podejmował piątą ekipą ligi JR Holding. Otwarcie wyniku nastąpiło już w 2 minucie za sprawą Mateusza Herdasia. Dzięki temu trafieniu Nokia, zyskała przewagę na samym początku spotkania. JR Holding nie odpuszczało i w kolejnej fazie tego spotkania oglądaliśmy bardzo wyrównane zawody. Pomimo kilku dogodnych sytuacji na zmianę wyniku do przerwy nie oglądaliśmy więcej bramek i gospodarze schodzili z minimalnym prowadzeniem. Jednakże tuż po pierwszym gwizdkiem rozpoczynającym drugą część gry podwyższyli to prowadzenie na 2:0. Nokia coraz wyraźniej dominowała na placu gry. Efektem tego było strzelenie trzeciego gola. JR Holding zdołało jednak szybko odpowiedzieć dzięki bramce Jakuba Skucha, lecz na więcej nie było ich stać. Świetnie dysponowana Nokia do końcowego wyniku dołożyła jeszcze jedno trafienie wygrywając to spotkanie 4:1 i pokazując swój potencjał, awansując wyraźnie w tabeli rozgrywek.