Miejsce spotkania: Fame Sport - ul. Dekerta 21

Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Unieśli presję

To spotkanie śmiało można nazwać wydarzeniem kolejki, gdyż stanęli naprzeciwko siebie drużyny z trzeciego i drugiego miejsca, walczące o mistrzostwo ligi. Już w 3 minucie tego spotkania Seweryn Frączyk dał ekipie 4F prowadzenie. Od samego początku ten pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie, stwarzając bardzo interesujące widowisko. W 13 minucie Nc+ doprowadziło do wyrównania, a kilkadziesiąt sekund później to właśnie oni trafili do siatki po raz drugi. To prowadzenie utrzymali do końca pierwszej połowy. Niedługo po rozpoczęciu drugiej odsłony Seweryn Frączyk doprowadził do remisu, a kilka minut później skompletował hat-tricka wyprowadzając 4F na prowadzenie 3:2.Następne minuty należały jednak do graczy Nc+, którzy po dwóch trafieniach Łukasza Koniarczyka objęli prowadzenie i pokazali niesamowity charakter i wole walki. 4F próbowało odrobić tą stratę, lecz przeciwnicy nie pozwolili im na to i to Nc+ zgarnęło niezwykle istotne trzy punkty, wygrywając całe spotkanie 4:3.