Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Bliżej utrzymania?

W trzecim meczu tego wieczoru znajdująca się na bezpiecznym miejscu w środku tabeli ekipa Getinge mierzyła się z drużyną Epam, która punktów potrzebowała jak tlenu, gdyż cały czas warzyła się na szali kwestia utrzymania w lidze. Od początku spotkania na boisku widać było dużo walki i sporo chaosu w grze. Piłkarsko nieco lepiej wyglądali zawodnicy Getinge, ale przeciwnik nadrabiał wszelkie braki zaangażowaniem. Niestety dla widowiska bardzo mało było sytuacji podbramkowych. Z czasem delikatną przewagę zaczęła osiągać drużyna Epam, która dłużej utrzymywała się przy piłce i zaczęła również w końcu stwarzać okazje pod bramką przeciwnika. Grający bez zmian rywal starał się stwarzać zagrożenie głównie poprzez strzały z dystansu. Do przerwy bramek nie obejrzeliśmy, a w pierwszych minutach drugiej odsłony obraz gry niespecjalnie się zmienił. Obydwie ekipy starały się, aby przede wszystkim nie stracić bramki. W 32. minucie w końcu padł pierwszy gol w tym meczu, a jego autorem był Zaucha. Getinge natychmiast podjęło większe ryzyko, ażeby jak najszybciej odrobić straty, co oczywiście wpłynęło z korzyścią na ilość sytuacji z obydwu stron. Ostatecznie Epam utrzymało niewielką przewagę i wygrało to spotkanie 1:0, dzięki czemu wydaje się być znacznie bliżej utrzymania.