Miejsce spotkania: CCZ - Ptaszyckiego 6

Wyrwany remis

Piąta ekipa ligi Teva podejmowała wicelidera Luktrans. Pierwsze minuty tego spotkania były niezwykle wyrównane. Na pierwszego gola musieliśmy czekać do 12 minuty a zdobyła go ekipa gospodarzy. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy oni drużynom udało się zdobyć po jednym trafieniu i na przerwę schodzili z wynikiem 2:1. Niedługo po rozpoczęciu drugiej części gry Luktrans przedostał się przez obronę rywali i wyrównał. W późniejszej fazie meczu, obie ekipy pokazały silny charakter i chęć wygranej. W 35 minucie to gospodarze po raz kolejny zdobyli bardzo cennego gola, lecz w ostatniej akcji meczu piękną bramką wyrównującą z rzutu wolnego popisał się Michał Lebiest. Pojedynek ten zakończył się rezultatem 3:3 i sprawiedliwym podziałem punktów.