Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Niemoc lidera

Liderującą w tabeli drużyna FMCTI podejmowała ekipę Luktansu, która znajduje się trzy pozycje niżej. Już w 5 minucie na prowadzenie wyszli goście, którzy w tej części spotkania zdominowali rywal. Na następnego gola z ich strony nie musieliśmy długo czekać i do przerwy prowadzili oni 2:0. Pomimo, iż FMCTI próbowało odmienić losy meczu to nie mogli przełamać się i przerwać niemoc. Gdy w 29 minucie Luktrans po raz trzeci trafił do siatki było widać, że przy takiej dyspozycji tego zwycięstwa już nie wypuszczą. Jednakże gospodarze kilka chwil później zdobyli swojego pierwszego gola, lecz w ostatnich minutach to Luktrans znów pokonał bramkarza rywali i ustalił wynik na 4:1, zgarniając cenne punkty.