Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Wzięli odwet!

Po tygodniu od porażki z zespołem ZasadaAuto.pl, która mocno skomplikowała sytuację drużyny Diamond w tabeli, drużyna w pomarańczowych strojach stanęła przed szansą wzięcia rewanżu za tamto niepowodzenie. Początek spotkania należał jednak do zespołu ZasadaAuto.pl, który miał wyraźną ochotę na zagarnięcie po raz kolejny kompletu punktów za spotkanie z zespołem Diamond. Z każdą kolejną minutą Diamond grał jednak coraz lepiej i momentami tylko fantastyczna postawa bramkarza zespołu ZasadaAuto.pl ratowała tę drużynę przed utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Diamond, które pod koniec pierwszej części spotkania osiągnęło wyraźną przewagę. Druga połowa to podobnie jak pierwsze dwadzieścia minut wyrównana rywalizacja z inicjatywą przechodzącą z rąk do rąk. Nie sposób jednak po raz kolejny nie pochwalić bramkarza zespołu ZasadaAuto.pl, który zdecydowanie zasłużył na tytuł bramkarza kolejki. Już po pięciu minutach gry w drugiej połowie mieliśmy wynik 2:1, co najlepiej oddaje jak zacięta była to rywalizacja. Pod koniec spotkania zmuszenia do „otworzenia się" w celu wyrównania stanu rywalizacji ZasadaAuto.pl straciła trzecią bramkę, która ostatecznie pogrzebała ich szanse na wynik dający im jakiekolwiek punkty w tym meczu. Mecz był bardzo przyjemny dla oka i bardzo wyrównany, jednak drużyna Diamond zasłużyła na zwycięstwo w tym spotkaniu i zasłużenie wygrała 3:1.