Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Nie dali szans

Drużyna Codewise od początku całkowicie zdominowała to spotkanie. Już po trzynastu minutach gry zespół Codewise prowadził 0:3, a po stronie graczy U2I nie było widać żadnych argumentów, które pozwoliłyby tę stratę odrobić. Gracze Codewise rozgrywali swoje ataki na wiele sposobów – poprzez atak pozycyjny, szybkie przejście z obrony do ataku skrzydłami, pojedynki indywidualne. Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się w żaden sposób, natomiast graczom U2I udało się zdobyć honorowe trafienie, w dwudziestej dziewiątej minucie bramkę zdobył Paweł Olesiak. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4 dla Codewise, które odniosło w pełni zasłużone zwycięstwo i zakończyło sezon na czwartej pozycji. Hattricka w tym spotkaniu odnotował jeden z zawodników tego zespołu – Krystian Wrona, który został jednocześnie najlepszym graczem tego spotkania. Drugim graczem Codewise, któremu udało się wpisać na listę strzelców został Dawid Stosur.