Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Mistrzowskie morele.net!!!

Zespół morele.net rozpoczął spotkanie dokładnie tak jak powinien – kreował sobie wiele sytuacji bramkowych, oddawał wiele strzałów, nie odpuszczał żadnej piłki i był drużyną lepszą na początku tego spotkania. Nie oznacza to jednak, że zespół AMARY w ogóle nie dochodził do głosu w tym okresie gry, wręcz przeciwnie – drużyna AMARY często groźnie kontratakowała swoich walczących o mistrzowski tytuł rywali i to właśnie ona otworzyła wynik tego spotkania. Mecz z każdą chwilą coraz bardziej się wyrównywał, a momentami przewagę zdawała się mieć przedostatnia w tabeli drużyna AMARY. Po pierwszej połowie na prowadzeniu 2:3 był jednak zespół morele.net, a okresem gry na który warto zwrócić uwagę w pierwszej połowie był czas pomiędzy dziesiątą a czternastą minutą, kiedy padły cztery z pięciu strzelonych w tej połowie bramek. Niedługo po wznowieniu gry AMARA wyrównała stan rywalizacji, wprowadzając w ten sposób dużą nerwowość w poczynaniach graczy morele.net. Tym ostatnim jednak chwilę później udało się odzyskać prowadzenie, które wszelką cenę trzeba było „dowieźć" do końca spotkania. Pod koniec meczu gracze AMARY przejęli inicjatywę na boisku, atakowali niejednokrotnie będąc „ o włos" od doprowadzenia do remisu, jednak wszelkie próby wyrównania skończyły się niepowodzeniem. Ogromny wybuch radości w szeregach graczy morele.net po końcowym gwizdku był jak najbardziej zrozumiały, ponieważ drużyna AMARY nie ułatwiła im tego dnia zadania i bardzo wysoko postawiła poprzeczkę. Jak się później okazało, wskutek potknięcia się Hostelu Deco w meczu z zamykającym tabelę Prisjaktem, morele.net zapewniło sobie mistrzostwo II ligi A!