Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Codahead wygrywa „po sąsiedzku"

W bezpośrednim starciu dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn lepszy okazał się być zespół Codahead. Gracze tego zespołu od początku spotkania lepiej prezentowali się na boisku, wydawali się mieć więcej pomysłu na grę i to oni właśnie otworzyli wynik tego spotkania. Warto wspomnieć o bramkarzu CMI, który niejednokrotnie zapuszczał się na połowę swojego rywala, próbując przedryblować obrońców Codahead! Niejednokrotnie bramkarz CMI brał też na siebie rozgrywanie akcji ofensywnych swojego zespołu co wychodziło mu naprawdę dobrze. Do przerwy jednak to gracze Codahead zasłużenie prowadzili w tej rywalizacji 2:1. Po przerwie zespół w czarnych strojach udowodnił, że to jemu należy się komplet punktów w tym spotkaniu aplikując swoim rywalom aż pięć bramek, a tracąc zaledwie jedną. Przewaga Codahead w drugich dwudziestu minutach nie ulegała dyskusji i to właśnie ta drużyna dopisała do swojego dorobku w tabeli kolejne trzy punkty.