Żółte kartki: 1157

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Zremisowali mecz,przegrali mistrzostwo

Gracze Hostelu Deco świetnie zaczęli mecz zasłużenie prowadząc po dwunastu minutach 2:0. Kiedy wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem i że drużyna w czerwonych strojach w dalszym ciągu po tej kolejce będzie miała szanse na mistrzostwo, do głosu doszli gracze Prisjaktu. Zespół Prisjaktu zaczął grać bardzo twardo, bardzo ambitnie, momentami nawet agresywnie. Rezultaty przyszły bardzo szybko, ponieważ na przerwę to właśnie drużyna Prisjaktu schodziła z prowadzeniem 2:3. Po przerwie mecz bardzo się zaostrzył – bardzo duża liczba fauli i niebezpiecznych zagrań sprawiła, że na koncie niektórych graczy zaczęły pojawiać się kartki.
Zespół Hostelu Deco robił co mógł, by odmienić losy meczu i zwyciężyć i jednocześnie w dalszym ciągu zachować szanse na mistrzostwo, jednak graczom w czerwonych strojach siły i umiejętności starczyło jedynie na wyrównanie rywalizacji w tym spotkaniu. Końcowy gwizdek sędziego w związku z remisem 3:3 w tym spotkaniu, oznajmił więc jednocześnie mistrzostwo ligi jakie zdobył zespół morele.net. Zespół Hostelu Deco pozostaje w rywalizacji o drugą lokatę.