Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Capita bez punktów

Gracze Capity rozpoczynając swój mecz zdawali sobie sprawę, że utrata punktów w tej kolejce przez Hostel Deco oraz Dedax otwiera przed nimi drzwi do awansu z II ligi A. Od początku spotkania jednak lepszą drużyną wydawał się być Fluvius, gracze tego zespołu częściej atakowali i przede wszystkim prezentowali bardzo solidną postawę w obronie. Prowadzenie 1:2 z jakim na przerwę schodzili gracze Fluviusa, było więc jak najbardziej zasłużone. Po przerwie obie drużyny narzuciły nieco szybsze tempo niż miało to miejsce w pierwszych dwudziestu minutach, co zaowocowało też większą ilością bramek. Większość z tych bramek była autorstwa graczy Fluviusa, którzy zaprezentowali się w tej części spotkania bardzo dobrze w ataku. Zespół w niebieskich strojach miał pomysł na grę, kreował sytuacje i co najważniejsze – wykorzystywał je. Capita jak na zespół, przed którym otworzyła się możliwość awansu nie zaprezentowała niczego wartego uwagi. Nie dziwi więc fakt, że to drużyna Fluviusa zdobyła w tym spotkaniu komplet „oczek" , a drużyna Capity dołączyła do grona drużyn, które nie wykorzystały potknięć rywali.