Mecze: 685

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Pozbawieni złudzeń

Cień pierwszoligowej szansy miała jeszcze Capita. Porażka Nordic 1:2 z 4F sprawiła, że ewentualna wygrana bez straty seta wywinduje ,,Biało-czarnych’’ do I ligi. Już pierwszy set pozbawił Jacka Fedorczka i spółkę złudzeń (10:25). Kiedy wydawało się, że Electrolux jest na najlepszej drodze do wygrania drugiego seta, w szeregi Capity wstąpiły nowe siły! Walka punkt za punkt, emocjonująca końcówka drugiej części gry zakończyła się wygraną na przewagi Capity (27:25). Po raz kolejny tego wieczoru byliśmy świadkami trzeciego seta. W nim oglądaliśmy niezwykle wyrównany pojedynek, ale ostatecznie to Jakubowi Świdroniowi, czy Przemysławowi Cisło w kluczowym momencie nie zadrżała ręka i Electrolux kończy rozgrywki grupowe na najniższym stopniu podium.