Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Remontada

Koby na początku spotkania miało przygniatającą przewagę, o czym świadczy prowadzenie 3:0 po dziewięciu minutach spotkania. Wynik spotkania otworzył Paweł Markowski, który strzałem po koźle tuż przy słupku zaskoczył bramkarza iCar'a. Dwie kolejne bramki były rezultatem totalnego rozmontowania defensywy graczy w żółtych strojach. Przed końcem pierwszej połowy zawodnikom iCara udało się jeszcze strzelić bramkę na 1:3 – po długim podaniu z własnej połowy, piłkę w okolicach pola karnego Coby przyjął Artur Baczyński, po czym strzałem z ostrego kąta prosto w okienko bramki Coby zaskoczył bramkarza. Druga połowa to zupełne odwrócenie sytuacji – totalna dominacja graczy iCara poskutkowała zdobyciem przez nich czterech bramek pod rząd. Coby, które dopiero prowadziło trzema bramkami, a w tej chwili zmuszone było do odrabiania wyniku, na dwie minuty przed końcem meczu zdobyło bramkę kontaktową. Nie trzeba było jednak długo czekać na odpowiedź iCara, który ponownie za sprawą Artura Baczyńskiego trafił do siatki – tym razem było to trafienie, które ostatecznie przesądziło o kwestii zdobycia przez drużynę w żółtych strojach kompletu punktów.