Mecze: 7229

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 309

Lider pokonany

To spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie . Obie drużyny przystąpiły do spotkania po serii trzech zwycięstw z rzędu. Pierwsze minuty należały do nc+ , które szybko wyszło na prowadzenie. Po straconej bramce, uwidoczniła się przewaga JR Holding, który dążył do wyrównania. Wykorzystując dośrodkowanie Bartłomieja Wojnara, Grzegorz Noga doprowadził do remisu. JR Holding mógł przed przerwą wyjść na prowadzenie, lecz brakowało skutecznego wykończenia. Na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 1:1. Druga połowa rozpoczęła sie od szybkiej bramki "czarno-zielonych". Nc+ starało się szybko odrobić stratę, lecz świetnie interweniował Mariusz Bulanda. W odpowiedzi szybki kontratak wykończył Jakub Skucha. Do końca spotkania drużyny strzeliły jeszcze po jednej bramce, a ostateczny triumf padł łupem JR.