Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

AMARA na zwycięskim szlaku!

Od początku spotkania na boisku wiele się działo. Gracze Codahead byli bardzo ruchliwi w ataku, na co gracze Amary odpowiadali wysokim, agresywnym pressingiem. Nie można powiedzieć, aby któraś z drużyn na początku spotkania osiągnęła jakąkolwiek przewagę, ale pierwsza bramkę na swoim koncie zapisali gracze Codahead po niecodziennej urody golu samobójczym jednego z graczy Amary. Gracze Codahead sprawiali wrażenie zespołu, który ma pomysł na grę i jest solidnie przygotowany i zmotywowany do tego spotkania, po pierwszej połowie jednak to nie oni, a gracze Amary mogli cieszyć się z prowadzenia 3:2. Jeśli chodzi o graczy Amary w pierwszych dwudziestu minutach z pewnością na uwagę zasługuje ich bramka wyrównująca na 2-2, kiedy po fantastycznym rozegraniu akcji obrona zespołu Codahead została totalnie zgubiona. To co wydarzyło się w pierwszej odsłonie meczu dla zespołu Amary okazało się być tylko prologiem do tego co gracze w białych strojach zaprezentowali w drugiej połowie. Na początku drugiej odsłony przewagę mieli gracze Codahead, przewaga ta była na tyle wyraźna, że kwestią czasu wydawało się być wyrównanie przez nich stanu rywalizacji. Stało się jednak zupełnie odwrotnie i właśnie w momencie największej dominacji na boisku graczy Codahead to zespół Amary strzelił dwie bramki. Drużyna Codahead nie zdołała już później odrobić tej straty, tracąc przed końcowym gwizdkiem jeszcze jedną bramkę. Ostatecznie po dobrym meczu i ambitnej walce z obu stron trzy punkty do swojego dorobku dopisują gracze Amary.