Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Zostali w szatni

Od początku mecz toczył się w szybkim tempie – dużo było ruchu i strzałów po obu stronach. Wynik spotkania otworzyli gracze CMI w siódmej minucie – piłka dośrodkowana z rzutu rożnego znalazła w polu karnym jednego z graczy, który skierował ją do bramki rywala. Na odpowiedź morele.net nie trzeba było czekać długo – po niespełna minucie mieliśmy już 1:1. Niedługo potem CMI po raz kolejny wyszło na prowadzenie – piłka znalazła drogę do bramki zespołu morele.net po dobitce strzału, po którym piłka trafiła w poprzeczkę. Zespół morele.net jeszcze przed przerwą jednak doprowadził do wyrównania, dzięki czemu pierwsza odsłona zakończyła się sprawiedliwym remisem. Na początku drugiej połowy gracze CMI wydawali się mieć sporą przewagę, co kompletnie nie przełożyło się na wynik. Gracze CMI nie zamienili posiadanej inicjatywy na zdobycze bramkowe, za to później z powodzeniem zrobili to ich rywale – gracze morele.net w przeciągu jedenastu minut siedem razy wpakowali piłkę do bramki CMI, nie tracąc przy tym żadnej bramki! Te jedenaście minut zadecydowało o fakcie, że komplet punktów do ligowej tabeli dopisują na swoje konto gracze morele.net.