Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Przegrali w drugiej połowie

Zespół Icara otworzył wynik meczu już w pierwszej minucie, przez co gracze Prisjaktu zmuszeni byli do gonienia wyniku. W pierwszej połowie spotkania byliśmy świadkami sześciu bramek, z czego cztery były autorstwa graczy lepszego w pierwszej odsłonie iCara. Mówiąc o bramkach, należy wspomnieć o trafieniu numer trzy dla zespołu w żółtych strojach, które z całą pewnością jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do bramki sezonu. W drugiej połowie bramki zdobywali już tylko gracze Prisjaktu, choć iCar wcale nie wydawał się zespołem gorszym. Dwubramkową stratę po pierwszej odsłonie udało się graczom Prisjaktu odrobić już po dziesięciu minutach, a pozostałe dziesięć wykorzystali oni na strzelenie dwóch kolejnych bramek, które zapewniły im końcowy triumf. Kiedy gracze Prisjaktu po dobitce strzału z dystansu oddanego w słupek objęli prowadzenie, zespół iCara robił wszystko co było w jego mocy by wyrównać stan rywalizacji, jednak zamiast wyrównania stracił bramkę na 4-6. W drugiej połowie w zespole iCara brakło tego co wydawało się jego najmocniejszą stroną w pierwszej części – strzałów z dystansu. Ostatecznie po zaciętym i wyrównanym meczu 3 punkty do ligowej tabeli dopisuje sobie drużyna Prisjaktu.