Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Dedax – koszmar faworytów

Dla Dedaxu po ostatnim zwycięstwie nad jednym z faworytów do zwycięstwa w lidze – Capitą – przyszła pora na mecz z drugim najpoważniejszym kandydatem do awansu czyli drużyną Fluviusa. Gracze Fluviusa otworzyli wynik spotkania już w czwartej minucie. Pięć minut później graczom Dedaxu udało się wyrównać stan rywalizacji i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1. Gracze Fluviusa w pierwszej połowie częściej atakowali i mieli wizualną przewagę, drużyna Dedaxu często natomiast kontratakowała. W trakcie całego spotkania zespół w niebieskich strojach za wszelką cenę starał się wymuszać na sędziemu faule w okolicach pola karnego rywala, jednocześnie samemu nie przebierając w środkach, czego skutkiem był uraz jednego z graczy Dedaxu w końcowej części spotkania. W drugiej odsłonie spotkania padła tylko jedna bramka- dająca zwycięstwo graczom Dedaxu. Dzięki tej wygranej gracze Dedaxu objęli pozycję lidera II ligi A.