Morele.net na topie

Amara znajdująca się na przedostatniej pozycji w lidze mierzyła się z liderującą ekipą Morele.net . Zdecydowanie lepiej w ten mecz weszli gości, którzy już w 3 minucie pokonali bramkarza rywali, wychodząc na prowadzenie. To właśnie Morele.net starali się prowadzić grę i tym samym stwarzać sobie sytuację na zdobycie bramki. Jednakże pomimo wielu akcji nie potrafili tego przypieczętować zdobyciem drugiego trafienia. Natomiast gracze Amary wyczekiwali tylko na błędy rywali i ten nadarzył się tuż przed przerwą, wyrównując stan meczu. Świetny początek drugiej części gry ponownie zanotowali goście. Szybko zdobyli bramkę dającą im prowadzenie 2:1 i to oni w tej części meczu byli drużyną dominującą. Gdy w 28 minucie trafili do siatki przeciwników po raz trzeci, było jasne że gospodarzom będzie niezwykle ciężko odrobić tą stratę. Morele.net w obronie nie popełniali zbyt wielu błędów, nie dając nadziei rywalom na dobry wynik. W tym meczu nie oglądaliśmy już więcej bramek i goście wygrali 3:1, utwierdzając się na pozycji lidera.