Sprawili niespodziankę

Znajdujący się na pozycji wicelidera rozgrywek Dedax stanął naprzeciwko ósmego iCara. Pierwsze minuty tego spotkania nie przyniosły nam żadnych rozstrzygnięć, a obie drużyny prezentowały bardzo zbliżony poziom. Otwarcie wyniku nastąpiło dopiero w 7 minucie, a autorem tego byli gracze gości. Można było zauważyć że to właśnie iCar wszedł na właściwe tory i z przebiegiem gry prezentował się coraz lepiej. W 14 minucie tego spotkania Krystian Stach zdobył drugiego gola dla gości. Od tego momentu Dedax wziął się do pracy i błyskawicznie odrobili dwie bramki za sprawą Piotra Bigosińskiego, który zanotował dwa trafienia . Zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu iCar po raz kolejny objął prowadzenie, a kilka minut później podwyższył je na 4:2. Gospodarze chcąc utrzymać pozycję wicelidera, musieli postawić na atak. I tak też zrobili, a w 33 minucie zdobyli gola, zmniejszać tym samym stratę do rywali. Pomimo wielkiej walki w końcówce i pozostawieniu wielu sił na boisku, Dedax nie zdołał zmienić rezultatu i to iCar sensacyjnie cieszył się ze zwycięstwa 4:3.