Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Przerwany mecz

Sygnity przystąpiło do walki o ligowe punkty w sześcioosobowym składzie, co skrzętnie wykorzystał ostatni w ligowej tabeli Infosys Consulting, który mimo okazałego zwycięstwa (10:1) nie opuścił ostatniego miejsca i dopiero w edycji letniej będzie miał okazję poprawić ten rezultat. Gra Sygnty była rwana, brakowało zespołowości, a Infosys wyprowadzał zabójcze kontry, z którymi nie radził sobie osamotniony kapitan ,,Granatowych’’ Piotr Szwed. W drugiej połowie czerwoną kartkę za zagranie ręką i wybicie piłki zmierzającej do bramki z boiska ,,wyleciał’’ Jacek Jureczko. Po tym zdarzeniu ,,czerwona latarnia’’ III Ligi A mogła sobie urządzić całkiem przyjemną zabawę, która ku ich zdziwieniu skończyła się na siedem minut przed końcem. Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Szlęk i arbiter był zmuszony zakończyć to spotkanie.