Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Ostatnie słowo

Będący na czwartym miejscu Limbud mierzył się z siódmym Shellem. Od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze wyraźnie siedli na rywalu i to oni przejęli inicjatywę. W biegu pierwszych czterech minut trafili do siatki przeciwników dwukrotnie. W 9 minucie spotkania wprawdzie Shell zdobył kontaktową bramkę, lecz bardzo szybko Limbud osiągnął ponownie dwa gole przewagi. Do przerwy zdołali jeszcze podwyższyć rezultat na 4:1 i nic nie zapowiadało, aby obraz gry miał ulec zmianie. Gdy po rozpoczęciu drugiej części gry Limbud pokonał bramkarza rywali dwa razy, wydawało się że nic im już tego zwycięstwa nie odbierze. Jednakże od tego momentu Shell ocknął się i zaczął coraz śmielej atakować, nie mając wiele do stracenia. Dzięki temu posunięciu udało im się znacznie zmniejszyć stratę, doprowadzając do stanu 6:5. Ostatnie słowo natomiast należało do drużyny gospodarzy, którzy w jednej z ostatnich akcji meczu ustanowili wynik tego spotkania na 7:5.