Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Perfekcyjna połówka lidera

Liderujący w rozgrywkach SklepOpon podejmował piąty CKIS. Początek tego spotkania był bardzo wyrównany, a obie ekipy narzuciły bardzo wysokie tempo gry. Przez długi okres czasu żadnej z drużyn nie udało się sforsować obrony przeciwników, pomimo wielu bardzo ciekawych akcji. Dopiero w jednej z ostatnich akcji pierwszej połówki pan Hubert Maniak wyprowadził CKIS na prowadzenie. W drugiej odsłonie drużyny podobnie jak w pierwszej połowie prezentowały futbol na wysokim poziomie. SklepOpon jednakże musiał gonić wynik, toteż coraz częściej meldował się pod bramką gości. Przyniosło to efekt w 33 minucie kiedy to gospodarze doprowadzili do wyrównania. Chwilę później wygrywali już 2:1 i widać było że wskoczyli na odpowiednie tempo. Tej przewagi już nie oddali do końca, a do końcowego wyniku dołożyli jeszcze jedno trafienie wygrywając 3:1 i zdobywając niezwykle istotne trzy punkty.