Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Mistrzowska końcówka

Świętujący już mistrzostwo ligi Extend Vision mierzył się z piątą ekipą Valeo. Początek spotkania ułożył się znakomicie dla gospodarzy. W dwie minuty po rozpoczęciu meczu, trafili do siatki rywali dwukrotnie, wypracowując już na początku sporą zaliczkę. Gdy w 11 minucie Piotr Waśkiewicz podwyższył prowadzanie na 3:0, wydawało się że ten mecz gładko padnie łupem gospodarzy. Valeo natomiast nie przetrwało walczyć i ambitnie próbowali zmienić losy meczu. Pod koniec pierwszej połowy udało im się to po raz pierwszy, schodząc na przerwę z wynikiem 3:1. Pierwsza faza drugiej połowy należała zdecydowanie do gości, którzy zdołali odrobić stratę dwóch bramek, doprowadzając do stanu 3:3. Te trafienia dały impuls drużynie Extend Vision, która niedługo potem wyszła na prowadzenie 4:3, by chwilę później ustalić rezultat tego meczu na 5:3 po bardzo emocjonującej walce.