Żółte kartki: 1157

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Zły dzień bramkarza Extend Vision

Alexmann chcąc pozostać nadal w grze o awans nie mógł sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu i za cel postawił sobie ogranie lidera. Jednak mecz świetnie rozpoczął Extend Vision, który na początku zepchnął przeciwnika do głębokiej defensywy. Owocem dobrej gry była bramka w 3 minucie. Stracony gol dobrze wpłynął na Alexmann, który z każdą minutą zaczął przeważać na boisku. Do przerwy "czarno - niebiescy" zdolali zdobyć dwie bramki schodząc na przerwę prowadząc 2:1. Drugą połowę ponownie lepiej rozpoczął Extend Vision, który wyrównał stan rywalizacji. W kolejnych minutach trwala wymiana ciosów i przez długi czas utrzymywał się wynik remisowy. Końcowe minuty należały jednak do Alexmann, który swoje zwycięstwo może w duzej mierze zawdzięczac bramkarzowi rywali.