Spotkanie drużyny Sok-Polu z ekipą State Street było typowym meczem do jednej bramki. Gospodarze już w pierwszej połowie potwierdzili, że zasłużyli na miano faworyta. Oglądaliśmy popis gry zarówno w defensywie jak i w ofensywie. Już jedna z pierwszy akcji Sok-Polu przyniosła bramkę – z lewej strony, do środka zszedł Jacek Gorzowski i oddał świetny, kontrujący strzał nie pozostawiając bramkarzowi żadnych szans. W kolejnych minutach State Street próbowało zaatakować przeciwnika, jednak wszystkie akcje kończyły się na obronie gospodarzy. Producenci napojów wyprowadzali zabójcze kontry, które skutkowały następnymi golami. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się niezawodny Tomasz Małota i tym samym zawodnik ma na swoim koncie już 6 trafień w tym sezonie.

Gospodarze wygrywają pewnie 4:0 i dalej są na ligowym podium. State Street pozostaje na ósmej lokacie w tabeli.