Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Wypunktowali rywali

Wicelider ligi Zamak Mercator stanął naprzeciwko ostatniej drużyny w tabeli IG. Od pierwszego gwiazdka to gospodarze starali się przejąć kontrolę nad meczem, utrzymując się przy piłce i tym samym rozbijając obronę rywali. Otwarcie wyniku nastąpiło dopiero w 7 minucie, a zdobywcą gola został Adrian Piwowar z ekipy Zamek Mercator. Kilka chwil później podwyższyli wynik na 2:0, przewyższając coraz bardziej. Do przerwy skompletowali jeszcze dwa trafienia, a obie te bramki zdobył pan Adrian Piwowar notując tym samym hat-tricka. Druga połowa nie przyniosła zmiany stylu gry przez obie ekipy. Gospodarze pewnie kroczyli po zwycięstwo zdobywając kolejne gole. W efekcie czego całe spotkanie wygrali bardzo pewnie 7:1, pokazując klasę jak na wicelidera przystało.