Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Pod kontrolą

,,Błękitni’’ wiedzieli, że nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, bowiem ich najgroźniejsi rywale w walce o mistrzostwo zgarnęli komplet oczek. Faworytem starcia była firma A.S.A. FCC i udowodniła to także na boisku. Już po dziesięciu minutach prowadziła 2:0, a świetnie ze sobą współpracował duet Pawłów: Bobela i Matera. ,,Biali’’ złapali kontakt w 13. minucie, kiedy to skutecznie akcję na długim słupku zamknął Łukasz Sporek, kierując futbolówkę do pustej bramki. Po zmianie stron strzał już tylko trzeci team III Ligi C. KrakVet.pl starał się odpowiadać, ale tego wieczoru nie był w stanie pokonać drugi raz Macieja Dzięgiela. Oprócz Pawłów do siatki przeciwnika trafiali jeszcze: Piotr Paryła, Paweł Nowak, Jakub Bednarski oraz z rzutu karnego Ryszard Maj. Blisko był kapitan A.S.A. FCC Bolesław Michałowski, ale dwukrotnie minimalnie chybił celu.