Żółte kartki: 3375

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Polplast mistrzem

Wynik poprzedniego spotkania na pewno nie zadowolał Polplast. "Granatowi" by moc świecić ostateczny triumf, musięli pokonać A.S.A.  . Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Polplast zdołał szybko wyjść na prowadzenie, lecz odpowiedź A.S.A. była błyskawiczna. W kolejnych minutach większe zagrożenie stwarzala A.S.A., lecz nie potrafiła wykorzystać swoich szans. W odpowiedzi Polplast wyprowadzał szybkie kontrataki, które były bardzo skuteczne. Do przerwy Polplast prowadził 4:1. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal w ofensywie pozostawała A.S.A., a przeciwnicy spokojnie czekali na wyprowadzenie kontrataku. Ostatecznie Polplast utrzymał przewagę z pierwszej połowy, świętując ostateczne zwycięstwo w lidze.