Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Odbili się od dna

Zajmujące ostatnią w tabeli pozycję Sii podejmowało IBM SWG, które podobnie jak ich rywale znajdowali się w dolnej części tabeli ligi III D. Przez cały mecz drużyną która częściej atakowała bramkę rywala był zespół IBM SWG, jednak to ataki zespołu Sii na bramkę IBM SWG sprawiały wrażenie groźniejszych. Gracze Sii często starali się wchodzić w pojedynki indywidualne z graczami IBM SWG co niejednokrotnie przynosiło efekty w postaci bramki. Kilkukrotnie obrona IBM SWG dopuszczała do sytuacji, kiedy jeden zawodnik Sii mijał cały blok defensywny. Sii już po dwudziestu pięciu minutach gry prowadziło 0:3 i przez całe czterdzieści minut tego meczu zdawało się mieć go pod kontrolą. Rzeczą wartą odnotowania jest hattrick strzelony przez Piotra Tarczonia z zespołu Sii, który do swojego dorobku bramkowego dorzucił w tym meczu także trzy asysty.