Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Strzelanina przy Dekerta!

Z punktu widzenia zespołu Profixu, mecz ten miał znaczenie tylko w kwestii rozstrzygnięcia tytułu króla strzelców ligi. Zespół ten zapewniony miał już awans do drugiej ligi, a drużyna SSC Internazionale nie grała o nic. Gracze Profixu chcąc pomóc swojemu koledze Mateuszowi Stolarskiemu w walce o tytuł króla strzelców od razu ruszyli na rywala. SSC Internazionale robiło wszystko,aby przeciwstawić się ultraofensywnie usposobionemu Profixowi, jednak nie zdało się to na wiele. Po pierwszej połowie zasłużenie 6:3 prowadził zespół Profixu, jednak jak się okazało jeszcze większy strzelecki popis czekał nas w drugiej połowie. Drużyna Profixu strzeliła aż osiem bramek, tracąc jedynie jedną – aż jedenaście z czternastu zdobytych przez zespół Profixu bramek w tym meczu zdobył walczący o tytuł króla strzelców Mateusz Stolarski. Dzięki takiej ilości trafień Mateusz Stolarski wyprzedził w ostatecznej klasyfikacji strzelców Pawła Ramuta z Bury.pl aż o pięć trafień. Mecz zakończył się zasłużonym w zupełności zwycięstwem Profixu 14:4.