Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Capgemini nie zwalnia tempa!

Pierwszy zespół w tabeli, mające już pewne mistrzostwo ligi Capgemini, podejmowało zajmujące przedostatnią pozycje BWI Group. Dla zespołu Capgemini mecz ten nie miał żadnego znaczenia, zespołowi BWI Group natomiast, wskutek wcześniejszego zwycięstwa Sii poważnie zajrzało w oczy widmo ostatniego miejsca w tabeli. Do uniknięcia zajęcia ostatniej pozycji w tabeli BWI Group potrzebowało co najmniej remisu, jednak po pierwszej połowie to gracze Capgemini prowadzili 4:2. Było to prowadzenie zasłużone, gracze Capgemini wymieniali wiele podań, drużyna BWI Group jednak świadoma tego o co gra wykazywała się dużą wolą walki w tym meczu dwukrotnie doprowadzając do wyrównania. Druga połowa to jednak dominacja mistrza ligi i trzy strzelone przez niego bramki, przy zachowanym czystym koncie. Przewaga Capgemini była wyraźna, a gracze BWI Group sprawiali wrażenie już nie wierzących w pozytywny dla nich obrót spraw.