Żółte kartki: 1157

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Powalczyli w osłabieniu

Drużynie Welcome nie udało się zebrać siedmiu graczy na mecz, w związku z tym gracze tego zespołu zmuszeni byli podejmować rywala w sześcioosobowym składzie. Mimo takiego stanu rzeczy zespół w białych strojach radził sobie naprawdę nieźle, nie odstając od grającego w komplecie rywala. Momentami mogliśmy odnieść wrażenie że to właśnie zespół Welcome jest drużyną prowadzącą grę na boisku. Wynik spotkania otworzyła jednak drużyna Hays, która bramkę na 0:1 zdobyła w trzynastej minucie. Taki stan rywalizacji utrzymał się do przerwy, na którą bardziej zadowolony schodził zespół Hays mający jednobramkową przewagę. Po pięciu minutach gry w drugiej połowie Hays prowadził już 0:2, ale gracze Welcome nie zamierzali odpuszczać i w dalszym ciągu próbowali doprowadzić do odwrócenia losów tego spotkania. Warto wspomnieć również o bramkarzu Welcome, który z racji gry w osłabieniu swojego zespołu miał dużo pracy (szczególnie w drugich dwudziestu minutach), którą wykonywał naprawdę świetnie niejednokrotnie „ratując skórę" swojej drużynie. Na dziesięć minut przed końcem Welcome pokusił się o bramkę kontaktową, która sprawiła że sprawa rozstrzygnięć punktowych w tym meczu ponownie stała się otwarta. Mecz w tych ostatnich dziesięciu minutach stał na bardzo wyrównanym poziomie, ale to drużyna Hays w jednej z ostatnich akcji zdobyła bramkę na 1:3, wskutek czego zamknęłą graczom Welcome możliwość zdobycia jakichkolwiek punktów w tym meczu.