Żółte kartki: 260

Czerwone kartki: 34

Średnia ocena: 4.25

Ucieczka przed strefą spadkową

Pogodzona już chyba ze spadkiem drużyna Revo Drink Team podejmowała w ostatnim meczu tej kolejki State Street, który balansuje na cienkiej granicy pomiędzy strefą spadkową, a bezpiecznym miejscem w tabeli. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli ci drudzy, którzy w po siedmiu minutach prowadzili już dwiema bramkami. W 10. minucie było już 3:0. Bardzo dobrze zorganizowana tego wieczoru ekipa State Street nie miała litości dla rywali. Revo Drink Team miało spory problem ze skonstruowaniem akcji i wytworzeniem sobie dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Impas udało się przełamać w ostatniej akcji pierwszej połowy, kiedy to Wiśniewski bardzo ładnym uderzeniem z woleja dał pierwsze trafienie swojej drużynie. Na początku drugiej odsłony State Street w krótkim odstępie czasu dorzuciło dwa gole i pozbawiło tym samym Revo Drink Team nadziei na jakąkolwiek zdobycz punktową w tym spotkaniu. Zawodnicy w białych koszulkach walczyli co prawda do samego końca, ale wystarczyło to tylko na zdobycie drugiej bramki, co przy siedmiu trafieniach rywala wydaje się być mizernym wynikiem. State Street w pełni zasłużenie wygrywa to spotkanie i dzięki temu ucieka ze strefy spadkowej.