Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Piękne pożegnanie HSBC

Luktrans plasujący się na piątej pozycji w lidze podejmował ostatni HSBC. Pierwsze minuty tego spotkania wbrew różnicy obu drużyn w tabeli, był bardzo zacięty. Dopiero w 9 minucie Kamil Banachowicz otwarł wynik spotkania, lecz kilkanaście sekund później HSBC zdołało odpowiedzieć i ponownie był remis. Z przebiegiem gry HSBC nie odstępowało poziomem gospodarzom, i to oni kilka chwil później zanotowali dwa trafienia. Tuż przed przerwą Luktrans zdołał zmniejszyć stratę do jednej bramki. W drugiej części gry podobnie jak w poprzedniej walka trwała w najlepsze. Luktrans jednak wykorzystał jedną ze swoich akcji w 29 minucie , doprowadzając do stanu 3:3. W końcowych minutach tego pasjonującego pojedynku lepsi okazali się graczy gości, którzy dzięki dwóm golom Krzysztofa Kubasa wygrali to spotkanie 5:4 i w ostatnim meczu tego sezonu pokazali swoje umiejętności.