Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Niepewność do końcowego gwizdka

W tym meczu spotkały się ekipy sąsiadujące ze sobą w tabeli i walczące o utrzymanie w lidze. Jak można było się spodziewać spotkanie od początku stało na bardzo wysokim poziomie. Obie ekipy stwarzało sobie mnóstwo sytuacji, lecz świetnie spisali się bramkarze. Pierwsze trafienie zobaczyliśmy dopiero w 17 minucie, a zdobył go Damian Machowski, dając prowadzenie tuż przed przerwą. Niedługo po rozpoczęciu drugiej odsłony Jakub Kwiecień wyrównał wynik spotkania, a tempo tego spotkania było niesamowicie szybkie. Końcówka obfitowała w piękne akcji i świetna walkę z obu stron. W 33 minucie to gospodarze trafili na 2:1, lecz kilkanaście sekund później ponownie był remis za sprawą Patryka Oleksy. Pomimo wielu sytuacji żadnej z drużyn nie udało się zmienić rezultatu i mecz zakończył się wynikiem 2:2 i zasłużonym podziałem punktów.