Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Wicemistrz roznosił rywali

Wicemistrz rozgrywkę Technip mierzył się z czwartą Spartą. Początkowo obie ekipy nie porywały swoją grą. Jednak z każdą minutą Technip nabierał rozpędu i jego gra coraz lepiej się układała. Potwierdziła to bramkarz zdobyta w 7. minucie tego spotkania. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, gdyż Adrian Pater wyrównał wynik tego spotkania. Niedługo potem gospodarze coraz śmielej atakujący bramkę rywali, trafili do ich siatki trzykrotnie, schodząc na przerwę z prowadzeniem 4:1. Druga połowa nie przyniosła nam zmiany obrazu gry. TechnipFMC w przeciągu pierwszych 6 minut zdobył trzy gole, powiększając znacznie swoją przewagę. Coraz bardziej widoczna była różnica klas obu zespołów. W końcowej fazie spotkania dołożyli do swojego wyniku jeszcze cztery bramki, tracąc przy tym zaledwie dwie. Technip tym samym wygrał pewnie to spotkanie 11:3.