Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Robili co mogli

Liderujący w rozgrywkach zespół Elita-Bud mierzył się z piątą drużyną ligi Spartą. Od samego początku sytuacja Sparty w tym meczu wyglądała bardzo źle, gdyż stawili się na mecz w sześcioosobowym składzie. Elita-Bud od razu siadła wysoko na przeciwnikach i stwarzała niebezpieczeństwo pod ich bramką. Już w drugiej minucie otwarli wynik meczu, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. Do przerwy prowadzili już 8:2, nie dając rywalom zbyt wielu okazji na wykazanie się. Druga część gry miała identyczny scenariusz jak poprzednia. Sparta broniła się jak mogła, lecz osłabiona nie była w stanie podjąć walki. Skutkowało to kolejnymi bramkami ze strony gospodarzy, którzy to spotkanie wygrali pewnie 16:4, umacniając się tym samym na pozycji lidera.