Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Decydujący strzał

Teva zajmująca czwartą pozycję w lidze grała przeciwko siódmej ekipie HCL. Początkowo obie ekipy nie porywały nas swoją grą. Z minuty na minutę jednak ten mecz rozkręcał się coraz bardziej, a drużyny pokazywały się z coraz lepszą jakość. Pomimo kilku świetnych okazji na objęcie prowadzenia, bramkarze obu ekip świetnie spisywali się na linii bramkowej nie kapitulując w pierwszej połowie ani razu. W drugiej części gry w poczynaniach obu ekip wkradło się mnóstwo nerwowości. Dlatego też przez długi okres nie mogliśmy się doczekać na zmianę rezultatu. Dopiero w 33 minucie Teva umieściła piłkę w siatce rywali po raz pierwszy i jak się później okazało ostatni, wygrywając dzięki temu ten mecz 1:0 i przybliżając się do czołówki.