Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Rzutem na taśmę

Wicelider tabeli, czyli Hostel Deco miał dzisiaj, wydawać by się mogło, łatwe zadanie bowiem po drugiej stronie stanął rywal zajmujący dopiero ósme miejsce. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, zarówno Hostel Deco jak i Teva miały swoje szanse, które w równej ilości zostały zamienione na bramki i na tablicy wyników widniał rezultat 3:3. Drugie dwadzieścia minut wyglądało bardzo podobnie jak pierwsze, Hostel i Teva miały swoje szanse, ale bardzo dobrze między słupkami spisywali się dzisiaj bramkarze. Bramka rozstrzygająca dzisiejsze zawody padła na minutę przed końcem, dzięki temu trafieniu Hostel Deco nadal ma tyle samo punktów co Decathlon i to między tymi zespołami prawdopodobnie rozstrzygnie się walka i najwyższe cele.