Mecze: 258

Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Wytrzymali napór

Górą w starciu beniaminków okazał się TechnipFMC. Wicemistrz I Ligi B pokonał drugą ekipę I Ligi A poprzedniej edycji. Ekipa Dawida Rybczyńskiego po krótkiej przerwie wraca do Extraklasy i trzeba przyznać, że póki co całkiem nieźle sobie radzi. Zajmuje czwarte miejsce, mając na swoim koncie 10 punktów – tyle samo, co PKP Cargo/TEB Edukacja. ,,Fioletowi’’ do przerwy, po trafieniach Mikołaja Mikulskiego i Grzegorza Pancerza, prowadzili 2:0. Po zmianie stron ,,Błękitni’’ dostali trzeciego gola, ale po chwili odpowiedzieli bramką Michała Ślaskiego. TechnipFMC przetrzymał napór i po raz czwarty trafił do siatki, ale KOBY nie dawało za wygraną (2:4). W 37. minucie Dawid Rybczyński strzelił na 5:2, a w samej końcówce rozmiary porażki, już trzeciej w tym sezonie, zmniejszył Tomasz Sobolewski.