Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Średnia ocena:

Wstali z kolan

Drugie ligowe zwycięstwo z rzędu odnosi Cisco, opuszczającym tym samym strefę spadkową! ,,Biali’’ już w 5. minucie objęli prowadzenie. Przy strzale z dystansu nie popisał się Michał Walachnia, co skrzętnie wykorzystał Ruben Mendes. Więcej goli, mimo okazji jednych i drugich w pierwszych dwudziestu minutach nie oglądaliśmy. Zaraz po przerwie gola na 2:0 zdobył Jan Węgrzyn. Po raz kolejny fatalnie zachował się bramkarz HLD, który wczoraj w niczym nie przypominał zawodnika, który w poprzednim sezonie odbierał statuetkę najlepszego golkipera Extraklasy. Podrażniony HLD złapał kontakt. Piłkę pod poprzeczkę skierował Aleksander Pawłowski, ale jak się później okazało, był to tylko chwilowy zryw ,,Czarnych’’. Na 3:1 strzelił Ruben Mendes, a chwilę później wynik meczu ustalił Tomasz Szafran.