Mecze: 258

Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Nowy lider!

W najciekawszym tego dnia spotkaniu mieliśmy przyjemność oglądać rywalizację NC+ które plasuję się w drugiej części tabeli z wiceliderem Elitą. Z racji przełożenia meczu lidera czyli RMF MAXXX wystarczyło że Elita nie przegra meczu żeby chociaż na tydzień cieszyć się z prowadzenia w tabeli. Pierwsza połowa to ostrzeliwanie bramki gospodarzy przez zawodników ofensywnych z Elity oraz gra z kontry graczy NC+. Połowa kończy się wynikiem 1-1 tylko przez bardzo dobrze broniącego bramkarza oraz sprawnie działającej obrony NC+. Na drugą cześć gry bardziej zmotywowani do zmiany wyniku wyszli gracze Elity i pomimo tego że długo nie mogli pokonać bramkarza gości nie przeszkodziło to w odniesieniu pokaźnego zwycięstwa. Głównym autorem wygranej był Andrii Pishchevskyi który strzelił aż 4 bramki. Po wygranej Elity, ekipa RMF MAXXX traci do lidera 2 pkt ale mają jeden mecz mniej niż Elita co nie zmienia faktu że spotkanie tych ekip może być klucze w kontekście zdobycia mistrza rundy wiosennej.