Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Remis sprawiedliwy

Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli, więc zarówno jednej jak i drugiej ekipie punkty potrzebne są bardzo. Wynik 1:1, jednak zdecydowanie obrazuj grę w całym tym meczu. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli gracze Creadis. W trzeciej minucie Mateusz Szeląg idealnie przymierzył z rzutu wolnego. Posiadanie piłki było natomiast po stronie przeciwników i to oni wizualnie prezentowali się lepieej. Próbowali szybko przedostać się pod pole karne rywali, w tym wszystkim brakowało jednak skuteczności. Z biegiem czasu obie drużyny marnowały znakomite okazje na zdobycie gola. W 15. minucie jednak tę jedną akcję skutecznie wykorzystał Paweł Mroczka z Prisjakt i tym samym dał swoim kolegom celny punkt. W drugiej połowie zabrakło już goli.