Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Wybiegane zwycięstwo

Pierwsza bramka dla Epam padła już w drugiej minucie po szybkim kontrataku. Zaraz potem poprzeczkę obili przeciwnicy i wydawać by się mogło, że szykuje się nam spotkanie na równym poziomie. Tak się jednak nie stało. Bardzo szybko inicjatywa wróciła do Epamu i ich przewaga szybko się powiększała. Wraz za tym szły kolejne bramki -  po dwudziestu minutach było już 3:0. Druga połowa nie przyniosła żadnych zmian, w dalszym ciągu to piłkarze Epamu prowadzili grę i wyjątkowo szybko i celnie przedostali się pod pole karne rywali. Vesuna dziś nie miała praktycznie nic do powiedzenia. W ostatniej akcji Epam zdobył bramkę na 7:0 po koronkowej akcji i tym samym przypieczętował panowanie w tym meczu. Na gracza meczu zasługuje Michał Koźlak, strzelec aż pięciu bramek dla swojego zespołu. Tym samym Epam utrzymał zaszczytne drugie miejsce w tabeli.