Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Trochę zabrakło

W pierwszych dwudziestu minutach działo sie naprawde niewiele. Obie ekipy długo “docierały” się - trwała wzajemna wymiana piłek, oraz walka głównie w środku boiska. Szybki gol dla Luxoftu już w 2 minucie był jedynym jaki mogliśmy wtedy oglądać. Trater miał okazję z dość bliskiej odległości, a rywale z kolei po stałym fragmencie. I to by było na tyle. Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana i przede wszystkim piłkarsko bardzo ciekawa. Po trzech minutach był już wynik 2:1 dla Luxoftu. Chwilę potem mocniej przycisnęła drużyna Krateru, jednak  Luxoft w 25 minucie strzelił gola i już z większym spokojem dowieźli zwycięstwo do końca spotkania. Mecz był wyrównany, jednak o ten jeden krok skuteczniejsi byli gracze Luxoftu. Mogą oni podwójnie świętować, bo cenne trzy punkty pozwoliły im utrzymać lokatę na podium tabeli. Najlepszym zawodnikiem spotkania został uznany Serhii Hokhalenko.