Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Znów koncert jednej drużyny

Początkowe minuty meczu już de facto wyłoniły zwycięzcę. Pierwsza bramkę zespół Teamtechniku zdobył już w drugiej minucie, natomiast zaledwie cztery minuty później było już 0:3. Gdy wydawało się, że już nic widzów nie może zaskoczyć, Sterling w przeciągu dwóch minut zdobył dwie bramki i mecz znów nabrał rumieńców. Trzeba przyznać, że naprawdę sportowo działo się bardzo dużo. Szybkie tempo meczu, agresywna walka oraz bramkowe sytuacje. Motywacji Sterlingowi jednak z biegiem minut zaczęło brakować, więc rywale odskoczyli na cztery bramki różnicy .Druga połowa tylko potwierdziła ten stan rzeczy. Po stronie Teamtechniku pierwsze skrzypce wiódł Maciej Golmento, który strzelił dwie bramki. Oprócz tego dużo dawał zespołowi w obronie, jak i w konstruowaniu akcji ofensywnych. NVP meczu został jednak wybrany jego kolega, Radosław Krawczyk - strzelec aż czterech bramek.